16265343_281468942270818_5056847093447664067_n

Alara Kanlı, Öykü Mızrak, Ece Nur Doğan, Ayça Pamay

16174597_281470318937347_3031307442472680154_n

Elif Nur Suri, Defne Usta

Berkin Yılmaz

Berkin Yılmaz

Adana Büyükşehir Belediye Kürek Şampiyonası’nda yarışmak üzere Fenerbahçe Kadın Kürek Takımı Antrenörleri Berkin Yılmaz eşliğinde bu sabah Bora Jet ile Adanaya Uçtu.

Antrenör Berkin Yılmaz; geçtiğimiz yıl Büyükler Türkye Şampiyonu olduklarını, sezonun henüz yeni başladığını, iddialarının devam ettiğini, bu yıl da Gençler Türkiye Şampiyonu olmak için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Kürek Şampiyonası

Fenerbahçe Kadın Kürek Takımı’nın Katılacağı Yarışlar

Yıldız Kızlar Tek Çifte 1. Eleme Yarışı – 18.03.2017 – Saat :10.25

Sakarya Gençlik Merkezi B – Azra Alkan

Sakarya Gençlik Merkezi C – İpek Beşli

Şişecam Çayırova B – Zeynep Ece Tilki

Galatasaray A – Sude Doğaner

Fenerbahçe B – Ece Nur Doğan

Yıldız Kızlar Tek Çifte 2. Eleme Yarışı – 18.03.2017 – Saat :10.30

(Yıldız Kızlar Tek Çifte Final Yarışı Saat:11.40’da)

Sakarya Gençlik Merkezi A – Tuvana Su Dikbayır

Şişecam Çayırova A – Gözde Orhan

Adana Gençlik ve Spor – Petek Hepsağ

Galatasaray B – Esmanur Vardar

Fenerbahçe A – Öykü Mızrak

Genç Kızlar 2 Çifte – 18.03.2017 – Saat :11.10

(Yıldız Kızlar Tek Çifte Final Yarışı Saat:11.40’da)

Sakarya Gençlik Merkezi – Şevval Koç – Serap Baş

Fenerbahçe B – Ayça Pamay – Alara Kanlı

Galatasaray – Mervenur Uslu – Miray Kasap

Adana Gençlik ve Spor – Cansu Demir – Nigar Hatun Demiroğlu

Fethiye Belediye – Ece Karakaya – Zeynep Ceylan

Fenerbahçe A – Elifnur Suri – Defne Usta

Yıldız Kızlar 2 Çifte – 19.03.2017 – Saat :09.25

Galatasaray – Esmanur Vardar – Sude Doğaner

Fenerbahçe B – Öykü Mızrak – Ece Nur Doğan

Şişecam Çayırova – Gözde Orhan – Zeynep Ece Tilki

Fethiye Belediye – Ece Karakaya – Dicle Semra Salman

Sakarya Gençlik Merkezi – Azra Alkan – İpek Beşli

Fenerbahçe A – Alara Kanlı – Ayça Pamay

Genç Kızlar Tek Çifte 1. Eleme Yarışı – 19.03.2017 – Saat :09.45

(Genç Kızlar Tek Çifte Final Yarışı Saat:11.20’de)

Fethiye Belediye- Zeynep Ceylan

Fenerbahçe B – Defne Usta

Adana Gençlik ve Spor B – Petek Hepsağ

Sakarya Gençlik Merkezi A – Şevval Koç

Galatasaray A – Mervenur Uslu

Genç Kızlar Tek Çifte 2. Eleme Yarışı – 19.03.2017 – Saat :09.50

(Genç Kızlar Tek Çifte Final Yarışı Saat:11.20’de)

Galatasaray B – Miray Kasap

Fenerbahçe A – Elifnur Suri

Sakarya Gençlik Merkezi C – Tuvana Su Dikbayır

Sakarya Gençlik Merkezi B – Serap Baş

Adana Gençlik ve Spor A – Cansu Demir