turkiye_kurek_federasyonu_baskani_ilhami_isseven

HEDEF 2020 TOKYO OLİMPİYATLARI

Değerli Kürek Ailesi
Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ve Sn. Genel Müdürlüğümüzün federasyonumuza verdiği destekleri 2013-2016 yıllarında görev yapan yönetim kurulumuz kürek tarihinde ilkleri yerine getirmiştir. Bu görevler içinde kulüplerimizin yetiştirdiği sporcu kardeşlerim, TOHM da yetişen Türk sporcusunun başarılarını dünyaya göstermişdir.

Yıldızıyla, genciyle, 23 yaş altıyla, büyükleiyle, Olimpiyat’da, Dünya – Avrupa Şampiyonalarında, Gençlik Olimpiyatında, Balkan Şampiyonasında madalya ile bizleri gururlandırmış, bayrağımızı her yarışta göndere çektirmiştir. A Final çeken madalya alamayan sporcularımız da tarihimizde ilk defa o kategorilerde başarı elde etmişlerdir. Bu başarıların kazanılması, bundan sonraki çalışmaların daha dikkatli daha fazla özveriyle birlikte, devamlılığını sağlamak hepimizin görevidir.

Bu sporcular bizim evlatlarımızdır. Onlarla yine başarıdan başarıya koşacağımıza inancımız tamdır. Bizlere düşen görev kulüplerimizle birlikte başarıları elde etmek için çalışmaktır.

Değerli arkadaşlarım bundan önceki dönemde inancımızı sonuna kadar taşıdık bundan sonrada aynı şekilde bu inancımızla devam edeceğiz.

2013-2016 yıllarında görev yapan, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum, sporcularımızı canı gönülden kutluyorum.

Olimpiyata gitmek rüya idi, bu rüyayı gerçekleştiren, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çıtayı yükselttik, burada kalmak ve buradan daha ileri gitmek tabiki daha zoru başarmak demektir. Birlikte olduğumuz sürece zoru başarmak bizim görevimizdir.

2017 yılının tüm camiamıza hayırlı ve başarılı olmasını dilerim.

BAŞARILARI ELDE ETMEK ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİLDİR.

Türkiye Kürek Federasyonu 2017 Faaliyet Programı.

Saygılarımla
İlhami İŞSEVEN
Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı