derya_dagasan_banner
Okan Pamay ile daha önce hiç tanışmadık. Kendisini Kürek Rowing sayfasından tanıdım. Okan da beni kürek ile tanımış. Önce kürekle ilgili bir ileti gönderdi. Bu sırada ben Amerikada’yım ve aramızda 10 saat fark var. Bir süre konu ile ilgili yazıştık sonra yazışmalar yetmeyince saatlerce görüntülü konuştuk.
Kendisi kürekçi değil ama kızı kürekçi imiş. Ama ADAMIN RUHU KÜREKÇİ…… Fikirlerini anlattı. Bir enerji, bir enerji. Buradan bile beni sardı enerjisi. Sonra sevgili Gürsel Şen’ i çektik aramıza. Gürsel Şen ile saatlerce süren konuşmalar ve fikirler havalarda uçuştu. Derken yazışmalar……..Logo seçimi…..Hep beraber konferans görüşme……İçerikler, olurlar, olmazlar, kimlerle görüşülecek hatta çay içilecek, fikirler alınacak ve paylaşılacak. Sporcular, antrenörler, yöneticiler,hakemler, eski ama eskimeyen kürekçiler, federasyon üyeleri,kürekçileri taşıyanlar, malzemeciler, kürekçilerin aileleri hatta kürek dostları ile konuşulacak. hangi konular işlenecek, hangi fotoğraflar kullanılacak, takipler nasıl olacak, dünya küreği nasıl takip edilecek ve buna benzer onlarca sorular. Zorlu bir çalışmadan sonra bu fikirlerle ve çalışmalarla ” KÜREK ZAMANI ” son haline geldi.
Bu site ” KÜREĞİN GEÇMİŞİ ve GELECEĞİ ” onun için ” KÜREK ZAMANI ” dedik. Yüreği ve emeği ile küreği yaşamış, küreği yaşam biçimi yapmış sizler de bilgilerinizi, deneyimlerinizi,yaşadıklarınızı ve fotoğraflarınızı web sayfamıza gönderin, bu zamanı beraber paylaşalım.
Saygı ve Sevgilerimizle Kürekle buluşalım
Derya Dağaşan
Ulusal Hakem